Business A4 80gsm. White paper (5 topa)

Business A4 80gsm. White paper (5 topa)

1.350,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

Опис

Business A4 80gsm. White paper (5 topa)

Дополнителни информации

Тежина 8 кг

Бренд

Xerox