HP toner CF533A Magenta

HP toner CF533A Magenta /93637
Капацитет 900 копии со 5% покриеност на страна.

1,590.00 ден

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
ID: 93637 Категории: , ,

Опис

HP toner CF533A Magenta /93637
Капацитет 900 копии со 5% покриеност на страна.

Бренд

Apt

HP

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Компатибилност:

Compatible Printers:

Hewlett Packard (HP) Color LaserJet Pro MFP M 180
Hewlett Packard (HP) Color LaserJet Pro MFP M 181